• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Strefa Komfortu w Elektrowni. Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej zaprasza na koncert Perfect Son

19 sierpnia 2021

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia zaprasza w sobotę, 21 sierpnia, o godz.20.30 na koncert Perfect Son. To autorski projekt muzyczny Tobiasza Bilińskiego, artysty, który od początku swojej solowej działalności wyłamuje się poza schemat rodzimej sceny.

 

fot. Materiały prasowe/MCSW Elektrownia

 

Połączenie elektroniki, rocka oraz anglojęzycznych tekstów znalazło uznanie w oczach legendarnej wytwórni Sub Pop (współpracującej m.in. z Nirvaną), która w 2019 roku wydała debiutancki album artysty pod tytułem „Cast”. Płyta stanowi dziesięciorozdziałową opowieść o odkrywaniu mocy drzemiącej w człowieku, pozwalającej mu na wytrwałość w walce ze swoimi demonami, słabościami i przeszłością. To dokumentacja trudnej drogi, którą warto pokonać, by móc spojrzeć z nadzieją w przyszłość. Niełatwa tematyka, którą dotyka Biliński, pozwala na mnogość interpretacji. Nie bez znaczenia pozostaje ładunek emocjonalny ukryty w warstwie wokalnej płyty.

Koncert Perfect Son to zaproszenie do wspólnej podróży po dźwiękach łączących stonowane, mroczne brzmienia ocieplone porcją melodyjności.

Bilety na koncert w cenie 15 zł w przedsprzedaży oraz 20 zł w dniu koncertu można kupić w kasie Elektrowni lub online. Liczba miejsc jest ograniczona.

Informacje pod nr tel. 48 383 60 77, 48 386 16 60, a także na stronie internetowej www.mcswelektrownia.pl

 

 

 

 

Tags