Tag: badania profilaktyczne
Już piąty raz miasto włączyło się w program bezpłatnych badań profilaktycznych USG dla najmłodszych prowadzony we współpracy z Fundacją Ronalda McDonalda. Jego celem jest wczesne wykrywanie nieprawidłowości zdrowotnych u dzieci do szóstego roku życia. Kolejną turę badań zaplanowano na 12 i 13 maja. Będą one prowadzone w ambulansie, który tradycyjnie zatrzyma się na Rynku.
Ciekawe konkursy, występy kapel, zbiórka krwi, bezpłatne badania i mnóstwo dobrej zabawy. Tak było w niedzielę podczas VII Pikniku Zdrowia i towarzyszącej mu Ogólnopolskiej Akcji „Motoserce – Krew Darem Życia – Podziel się Nią”. Jak co roku na placu Corazziego zgromadziły się tłumy radomian.






