Tag: kierowcy

„Andrzejki” część z nas świętowała już w weekend. I dlatego od piątku radomscy policjanci prowadzili działania ukierunkowane na wyeliminowanie z ruchu osób, które po zakrapianych alkoholem imprezach wsiedli za kierownicę swoich pojazdów.

W ciągu minionego weekendu radomscy policjanci zatrzymali kilku nieodpowiedzialnych kierowców, którzy po alkoholu kierowali autem. Interweniowali m.in. będący po służbie funkcjonariusze.

W najbliższy weekend, w związku z pokazami Air Show, miasto uruchomi system informowania kierowców przez CB. Komunikaty będą przekazywane na bieżąco, na podstawie informacji pozyskanych od służb miejskich.

Reklama