Tag: kładka
Piesi mogą korzystać z nowej kładki na radomskim Ustroniu. Teraz czas na przebudowę ulicy Sandomierskiej
Nowa kładka nad ulicą Sandomierską na Ustroniu, pomiędzy blokiem numer 10 a pawilonem handlowym już gotowa. Przeprawa ułatwiła przemieszczanie się po osiedlu. Dzięki pochylni poruszają się po niej także osoby z niepełnosprawnościami. Było to zadanie zrealizowane w ramach unijnego programu Polska Wschodnia.
Budowa kładki pieszo-rowerowej w okolicach przystanku Radom Południowy. Będzie gotowa we wrześniu
Trwa budowa nowej kładki pieszo-rowerowej, która połączy osiedle Południe z Godowem, a zarazem zapewni wygodny dostęp do powstającego przystanku kolejowego Radom Południowy. Będzie z niej można skorzystać już we wrześniu. Wtedy też przy peronach zaczną zatrzymywać się pociągi.
Na Południu powstaje kładka dla pieszych i nowy przystanek kolejowy (ZDJĘCIA)
Trwa budowa kładki dla pieszych i rowerzystów nad ulicą Walentynowicz oraz nad torami kolejowymi pomiędzy Południem a Godowem. Jednocześnie powstaje nowy przystanek PKP Radom Południowy. Z tych obiektów będzie można skorzystać od przyszłorocznych wakacji.
Kolejna kładka na Ustroniu zostanie przebudowana. Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu ogłosił przetarg na budowę nowej przeprawy nad ul. Sandomierską w pobliżu bloków nr 10 i 11. Ma być gotowa w 10 miesięcy od podpisania umowy z wykonawcą.
Powstanie przystanek Radom Południowy. Nad torami będzie kładka dla pieszych i rowerzystów, którą zbuduje miasto
Na granicy Południa i Godowa powstanie nowy przystanek kolejowy – Radom Południowy. Dodatkowo nad torami i obwodnicą południową zostanie wybudowana kładka łącząca ulicę Krynicką i Sycyńską, która zapewni pieszym sprawne dotarcie na wybrany peron.
PKP PLK wyłoniły wykonawcę przystanku kolejowego Radom Południowy. Powstanie tu też kładka dla pieszych
Forma Domost z Małkini zbuduje nowy przystanek kolejowy na Południu w Radomiu. Inwestor wybrał w przetargu najkorzystniejszą ofertę na realizację tej inwestycji. Elementem przetargu była również budowa kładki łączącej osiedle z Godowem. Prace będą kosztować 20 mln zł.
Dziewięć ofert w przetargu na budowę przystanku kolejowego Radom Południowy. Będzie też kładka
Już wkrótce będzie mogła rozpocząć się budowa przystanku kolejowego Radom Południowy. PKP Polskie Linie Kolejowe otworzyły właśnie przetarg na realizację części infrastruktury na osiedlu Południe w Radomiu. Wpłynęło dziewięć ofert.
Kładka nad Potokiem Północnym w ciągu ulicy Siennej będzie odbudowana – zapewnia Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji. Stanie się to już niebawem i w odpowiedzi na liczne prośby i oczekiwania mieszkańców.
Przygotowania do rozbiórki wiaduktu. MZDiK apeluje, by nie parkować tam samochodów. Kładki nie będzie
Nowa organizacja ruchu nie jest jeszcze znana, ale wiadomo, że łatwo nie będzie. Na początku czerwca ruszą prace przygotowawcze do rozbiórki wiaduktu łączącego ulice Żeromskiego i Lubelską. MZDiK prosi kierowców, by nie parkowali samochodów pod tym obiektem i w jego bezpośrednim sąsiedztwie. O kładce dla pieszych nie ma mowy.
Przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej na budowę kładki dla pieszych nad obwodnicą południową na osiedlu Południe ogłosił Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji. Dzięki tej przeprawie przedostaniemy się pieszo lub rowerem nad planowanym w tym miejscu nowym przystankiem kolejowym Radom Południe.














