Tag: koncert
„Stabat Mater” w radomskiej katedrze. Śpiewają chóry: KUL i Orkiestry Trybunału Koronnego
W niedzielę, 11 marca, o godz. 18.50 w radomskiej katedrze odbędzie się koncert „Stabat Mater” Józefa Zeidlera w wykonaniu Chóru Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II oraz Orkiestry Trybunału Koronnego w Lublinie.
Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” zaprasza dzisiaj, 9 marca, o godz. 19 na koncert zespołu Drekoty. Wydarzenie odbędzie się w ramach Przeglądu Filmowego „Oblicza Muzyki”.
Radomska Orkiestra Kameralna zaprasza w sobotę, 10 marca, o godz. 18 na koncert pt. „Kalejdoskop”. Wśród wykonawców: Aleksandra Demowska-Madejska (altówka), Adam Eljasiński (klarnet), Michał Drewnowski (fortepian) oraz Wojciech Błażejczyk, który za pomocą elektroniki ubarwi brzmienie instrumentów. Dyryguje Przemysław Zych.
Muzeum Witolda Gombrowicza we wsoli zaprasza w niedzielę, 25 lutego, o godz. 17 na koncert zespołu Mikromusic. Są młodzi, zdolni, ambitni. Zaśpiewają utwory ze swojej najnowszej płyty „Tak mi się nie chce”.
„Odkryjemy miłość nieznaną”, „Jeszcze się tam żagiel bieli”, „Być kobietą” – nieśmiertelne przeboje Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza zachwycają do dziś melodyjnością, lekkością, pełnym pasji wykonaniem. Będzie je można usłyszeć w Radomiu podczas recitalu 22 marca o godz. 19 w Sali Koncertowej ROK.
Recitalu o dość przewrotnym tytule „Byle nie o miłości” będzie można wysłuchać w Dzień Zakochanych, 14 lutego (środa), o godz. 18 w Łaźni. Piosenki Osieckiej wykona pierwsza liga polskich artystów: Nula Stankiewicz – śpiew; Janusz Strobel – gitara, aranżacje; Andrzej Jagodziński – fortepian, akordeon.
Kultowy Rezerwat zagra w weekend koncert w Strefie G2
Kultowy polski zespół Rezerwat obchodzi w tym roku 35-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji twórcy takich hitów, jak „Parasolki” czy „Zaopiekuj się mną” wydadzą przy współpracy z Sony Music specjalny album „The Best Of” oraz wyruszają w trasę koncertową. Jej początek zaplanowano 16 lutego w Strefie G2 w Radomiu.
Resursa zaprasza 8 lutego, czyli w tłusty czwartek, o godz. 19 na koncert „Sing-Sing”. W programie największe przeboje muzyki soulowej i jazzowej. Wstęp wolny.
Po wydaniu nowej płyty „WAW-NYC” czołowy polski gitarzysta jazzowy rusza w kolejną trasę koncertową. Marek Napiórkowski i jego warszawsko-nowojorski zespół zaprezentuje premierowe kompozycje także w Radomiu. 17 lutego znakomici muzycy zagrają w „Kawiarni Artystycznej” MOK „Amfiteatr”. Trwa przedsprzedaż biletów.
Paweł Domagała przyjeżdża z koncertem do Radomia, rodzinnego miasta
Po sukcesie ubiegłorocznych koncertów promujących debiutancki album Pawła Domagały „Opowiem Ci o mnie”, artysta przygotował dla swoich fanów finałową trasę. 3 lutego (sobota) o godz. 20 aktor i piosenkarz wystąpi w swoim rodzinnym mieście w Strefie G2.














