Tag: koncert
W piątek, 11 maja, o godz. 20 w „Kawiarni Artystycznej” będzie poetycko, trochę somnambulicznie, elektronicznie, ambientowo, na pewno niezwykle klimatycznie. Wokalista i kompozytor, Błażej Król, promować będzie swoją najnowszą płytę „Przewijanie na podglądzie”.
W najbliższą sobotę, 12 maja, o godz. 18 kolejny koncert Radomskiej Orkiestry Kameralnej. Tym razem publiczność będzie miała okazję zanurzyć się w niezwykłe dźwięki bardzo sensualnego instrumentu jakim jest saksofon. ROK poprowadzi Jan Jakub Bokuna, na saksofonie zagra Magdalena Jakubska-Szymiec.
Jazz w Muzeum Gombrowicza we Wsoli. Zaśpiewa Monika Borzym
Muzeum Witolda Gombrowicz we Wsoli zaprasza w niedzielę, 29 kwietnia o godz. 17 na koncert Moniki Borzym. Artystka zaśpiewa standardy jazzowe, a towarzyszyć jej będą: Tomasz Krawczyk – gitara, Andrzej Święs – kontrabas.
Radomscy internauci swoimi głosami przyczynili się do tego, że na bezpłatnym koncercie w ramach trasy Red Bull Music Presents zagra u nas Quebonafide. Już w czerwcu jeden z najbardziej charyzmatycznych raperów odwiedzi siedem zwycięskich miast i wystąpi na dachu muzycznego autobusu. Z 28 052 głosami Radom uplasował się na piątym miejscu. Dokładną datę koncertu poznamy wkrótce.
Międzynarodowy Dzień Jazzu. Henryk Miśkiewicz z zespołem Full Drive na koncercie w Radomiu
Z okazji Międzynarodowego Dnia Jazzu Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr” zaprasza, jak co roku o tej porze, na znakomity koncert ikon gatunku. Tym razem w „Kawiarni Artystycznej” 27 kwietnia wystąpi wybitny polski saksofonista i klarnecista – Henryk Miśkiewicz z zespołem Full Drive. Bilety w przedsprzedaży jeszcze przez kilka dni.
American Corner Radom i “Łaźnia” zapraszają w poniedziałek, 16 kwietnia, o godz. 18 na koncert amerykańskiej pianistki Pameli Howland ” American music: A 400 -Year Adventure”. Wstęp wolny.
Łaźnia zaprasza w piatek, 6 kwietnia, o godz. 18 na kolejne spotkanie z artystycznymi żywiołami inspirującymi Braci Olesiów i ich współpracowników scenicznych. Tym razem będzie to radomska premiera projektu Górecki Ahead. To całkowicie odmienne i nowatorskie ukazanie muzyki Henryka Mikołaja Góreckiego.
Niezwykła artystka, wiele instrumentów, świetny głos i różne gatunki muzyczne, w tym muzyka etniczna i tradycyjna. 22 marca, o godz. 18 w kameralnej przestrzeni „Pod 13-tką” (MOK „Amfiteatr”), wystąpi Karolina Cicha.
Wielkopostny koncert w katedrze. Chór KUL-u i Orkiestra Trybunału Koronnego w Lublinie wykonały „Stabat Mater”
Piękny, a zarazem przejmujący i refleksyjny, jak na Wieli Post przystało, koncert w radomskiej katedrze. Chór Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II wraz z solistami oraz Orkiestra Trybunału Koronnego w Lublinie wykonały „Stabat Mater” Józefa Zeidlera.
Dzisiaj, 9 marca, o godz.19 w Restauracji Teatralna wystąpi Frank Parker Project. Zespól zagra w składzie: Frank Parker, Kajetan Galas i Piotr Krzemiński. Wstęp wolny.














