Tag: MZDiK
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że z powodu wakacji i mniejszym zapotrzebowaniem na przewozy, od soboty (2 lipca) ulegną korektom rozkłady autobusów linii 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 17 i 23.
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z Wyścigiem Kolarskim Solidarności i Olimpijczyków jutro (29 bm., środa) w godz. około 10-15.30 wystąpią utrudnienia w ruchu na ulicach Radomia. Objazdami pojadą także autobusy komunikacji miejskiej.
Przejazd kolejowy na ul. Wjazdowej nie został zamknięty
Mimo wcześniejszych zapowiedzi nie doszło do zamknięcia przejazdu kolejowego na ul. Wjazdowej. Na razie nie wiadomo, kiedy PKP zdecydują o jego zamknięciu dla kierowców.
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z remontem przejazdu kolejowego na ul. Wjazdowej od poniedziałku, 27 bm., od godz. 8 aż do środy, 29 bm., do godz. 13 będzie on zamknięty dla ruchu.
Kolejne utrudnienia w ruchu w sobotę i niedzielę
Utrudnienia w ruchu w sobotę (25 bm.) związku z przemarszem Pieszej Pielgrzymki w Intencji Trzeźwości Narodu do Niepokalanowa, i w niedzielę (26 bm.) w związku z imprezą rowerową Co Za Jazda.
Skrzyżowanie 25 Czerwca – Żeromskiego zamkną już w piątek. Objazdy także dla autobusów
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z obchodami rocznicy Czerwca ’76, od piątku (24 bm.) od godz. 15 do soboty (25 bm.) do około godz. 23.55 zostanie zamknięte dla ruchu skrzyżowanie ulic 25 Czerwca i Żeromskiego.
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z Półmaratonem Radomskiego Czerwca ’76, w niedzielę (19 bm.) w godz. około 9.00-13.20 będą wprowadzane zmiany w ruchu. Objazdami pojadą też autobusy miejskie, oprócz linii 12, 21, 25 i 26.
Przygotowania do koncertu. Dziewiętnastka pojedzie inną trasą
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z przygotowaniami do koncertu „Radomski Czerwiec Wolności” na ul. Żeromskiego w sobotę i niedzielę (18 i 19 bm.) zostanie wprowadzony objazd w Śródmieściu dla autobusów linii 19.
Na Wierzbickiej już bezpiecznie. Są nowe światła
Sygnalizacja świetlna na ul. Wierzbickiej przy skrzyżowaniu z Gębarzewską już działa. Radomianie, zwłaszcza mieszkańcy osiedla Południa, czekali na nią od dawna. Kolejne będą budowane wkrótce.
Wcześniej niż planowano zakończyły się robot na skrzyżowaniu ulic Żółkiewskiego, Energetyków i Zbrowskiego, dlatego dzisiaj (15 bm., środa) w południe został przywrócony na nim ruch. Objazd linii 18 będzie natomiast utrzymany do końca dnia.















