Sponsorowany
Sponsorowany

Tag: MZDiK

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że z powodu wakacji i mniejszym zapotrzebowaniem na przewozy, od soboty (2 lipca) ulegną korektom rozkłady autobusów linii 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 17 i 23.

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z Wyścigiem Kolarskim Solidarności i Olimpijczyków jutro (29 bm., środa) w godz. około 10-15.30 wystąpią utrudnienia w ruchu na ulicach Radomia. Objazdami pojadą także autobusy komunikacji miejskiej.

Mimo wcześniejszych zapowiedzi nie doszło do zamknięcia przejazdu kolejowego na ul. Wjazdowej. Na razie nie wiadomo, kiedy PKP zdecydują o jego zamknięciu dla kierowców.

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z remontem przejazdu kolejowego na ul. Wjazdowej od poniedziałku, 27 bm., od godz. 8 aż do środy, 29 bm., do godz. 13 będzie on zamknięty dla ruchu.

Utrudnienia w ruchu w sobotę (25 bm.) związku z przemarszem Pieszej Pielgrzymki w Intencji Trzeźwości Narodu do Niepokalanowa, i w niedzielę (26 bm.) w związku z imprezą rowerową Co Za Jazda.

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z obchodami rocznicy Czerwca ’76, od piątku (24 bm.) od godz. 15 do soboty (25 bm.) do około godz. 23.55 zostanie zamknięte dla ruchu skrzyżowanie ulic 25 Czerwca i Żeromskiego.

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z Półmaratonem Radomskiego Czerwca ’76, w niedzielę (19 bm.) w godz. około 9.00-13.20 będą wprowadzane zmiany w ruchu. Objazdami pojadą też autobusy miejskie, oprócz linii 12, 21, 25 i 26.

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z przygotowaniami do koncertu „Radomski Czerwiec Wolności” na ul. Żeromskiego w sobotę i niedzielę (18 i 19 bm.) zostanie wprowadzony objazd w Śródmieściu dla autobusów linii 19.

Sygnalizacja świetlna na ul. Wierzbickiej przy skrzyżowaniu z Gębarzewską już działa. Radomianie, zwłaszcza mieszkańcy osiedla Południa, czekali na nią od dawna. Kolejne będą budowane wkrótce.

Wcześniej niż planowano zakończyły się robot na skrzyżowaniu ulic Żółkiewskiego, Energetyków i Zbrowskiego, dlatego dzisiaj (15 bm., środa) w południe został przywrócony na nim ruch. Objazd linii 18 będzie natomiast utrzymany do końca dnia.

Reklama