• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Terroryzował pracowników galerii handlowej. Został aresztowany na trzy miesiące

16 listopada 2021

Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 46-letni mieszkaniec Radomia, który z maczetą wszedł do punktu telefonii komórkowej w Centrum Handlowym M1 i groził jego pracownikom. Sam z ranami kłutymi szyi trafił do szpitala.

 

fot.alarm24

 

Jak już pisaliśmy, do mrożącego krew w żyłach doszło w minioną sobotę. - Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Radomiu otrzymał informację, że w jednej z placówek handlowych na terenie miasta znajduje się mężczyzna z maczetą i grozi nią pracownikom. Sprawca w punkcie usługowym zamknął się  z pracownikiem tej placówki. Po otrzymanym zgłoszeniu na miejsce natychmiast pojechali policjanci i obezwładnili mężczyznę. 46-latek został przewieziony do szpitala. Pobrano od niego krew do badań na zawartość alkoholu oraz środków odurzających. Mężczyzna był trzeźwy, natomiast wyniki dotyczące narkotyków będą znane wkrótce - relacjonuje Justyna Jaśkiewicz z radomskiej policji.

Wczoraj prokurator przedstawił mężczyźnie zarzuty narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, stosowanie gróźb karalnych oraz pozbawienie wolności. Decyzją sądu wobec 46-latka zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na trzy miesiące. Mężczyzna zostanie przewieziony do aresztu śledczego.

bdb

 

 

 

Tags