Trwają poszukiwania zaginionego

5 grudnia 2006
Nie odnaleziono dotąd Jana Stani, który zaginął 16 listopada br. Policjanci sekcji: kryminalnej, patrolowo-interwencyjnej z psami tropiącymi, żandarmeria wojskowa oraz strażacy z OSP Wolanów sprawdzają dzisiaj lasy w okolicach miejscowości Ślepowron w poszukiwaniu zaginionego.

Jan Stani (69 lat),16 listopada o godz. 19 wykorzystując nieuwagę domowników wyszedł z mieszkania w Ślepowronie (gm. Wolanów) i do chwili obecnej nie powrócił, nie skontaktował się również z rodziną. Zaginiony cierpi na zaniki pamięci i wymaga stałej opieki. W dniu zaginięcia ubrany był w spodnie czarne z materiału, sweter koloru szarego, koszulę z długim rękawem koloru niebieskiego, skórzany bezrękawnik koloru brązowego, półbuty koloru czarnego i granatowe skarpety. Rysopis: wzrost 175 cm, 80 kg wagi, włosy krótkie szpakowate, sylwetka ciała średnia, twarz pociągła, całkowity brak uzębienia, uszy średnie, oczy niebieskie, pionowa blizna pooperacyjna na dolnej wardze, uszy odstające.


Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego policja prosi kierować do sekcji kryminalnej KMP Radom pod numer 048 345-37-15 lub 048 345-25-33 lub 997.