• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Uroczystość obok Resursy. Drogowcy zamkną odcinek ul. Struga

16 czerwca 2021

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z zaplanowaną uroczystością, w czwartek, 17 czerwca w godz. około 6-14.30 zostanie zamknięty dla ruchu kołowego jednokierunkowy fragment ulicy Struga pomiędzy ulicami Malczewskiego a Wąską.

 

 

Zamknięty dla ruchu odcinek będzie można omijać ulicami Malczewskiego (obok hotelu), Kelles-Krauza (obok stacji paliw) oraz Struga (od Kelles-Krauza do Wąskiej) albo Stańczyka oraz Witolda (obok galerii handlowej) do placu Jagiellońskiego. Rowerzyści korzystający z kontrapasa na ulicy Struga mogą z kolei ominąć ten odcinek ulicami Witolda (obok galerii handlowej) i Stańczyka do Malczewskiego.

Tymczasowe zamknięcie dla pojazdów odcinka ulicy Struga obok budynku Resursy jest związane z planowaną tam uroczystością  organizowaną przez Radomską Stację Pogotowia Ratunkowego.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie miejsca uroczystości oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic bądź do ewentualnych poleceń wydawanych przez organizatora.

Tags