Wejdźcie do bajecznego świata. Balonowe widowisko w Radomiu. Dla naszych Czytelników mamy bilety!

23 lutego 2023

Agencja koncertowa „Pan Koncert” zaprasza w środę, 1 marca o godz.18 do sali Radomskiej Orkiestry Kameralnej na międzynarodowe widowisko „Funny Balls Show”, w którym „spełniają się najpiękniejsze sny, a marzenia najmłodszych stają się rzeczywistością! Tu dzieją się rzeczy niezwykłe, tu radość nie schodzi z dziecięcych twarzy!” – zapewniają organizatorzy.

 

fot. Materiały prasowe/Agencja "Pan Koncert"

 

W Funny Balls Show – bajecznym widowisku teatralnym widzowie zobaczą ponad 3 tys. balonów w wyjątkowych kolorach
i niespotykanych dotąd kształtach. - Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka! A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili zobaczą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy? Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć! Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje - zachęca Agencja "Pan Koncert".

W bajecznym świecie publiczność czekają przygody króla Szarla, księżniczki Szarlotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Olbrzymi balonowy zamek, a za nim wodospad wykonany z kilkudziesięciu błękitnych baloników i gigantyczne balony z niespodzianką w środku, które w towarzystwie zabawnych mimów i szalonych klaunów, wirują w rytm muzyki na scenie. Oryginalne postaci, cyrkowe triki i sztuczki, akrobaci na piłkach, interaktywne zabawy, w które angażowana jest widownia, a wszystko to zamknięte w 70 minutach doskonałej historii z balonami w roli głównej.

Dla naszych Czytelników mamy bilety. Szczegóły wkrótce  w Darmowych wejściówkach i na naszym Facebooku.

Tags