XIII Międzynarodowy Festiwal Artystów Ulicznych i Precyzji. Jeszcze więcej atrakcji dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka

28 maja 2024

Mnóstwo atrakcji czeka na radomian (i nie tylko), zwłaszcza najmłodszych, w sobotę 1 i niedzielę, 2 czerwca, kiedy to odbędzie się XIII edycja Międzynarodowego Festiwalu Artystów Ulicznych i Precyzji. Impreza znana mieszkańcom od lat przyciąga tłumy na deptak, oferując niecodzienne występy artystów z całego świata.

 

fot. Anna Wróblewska/UM Radom

 

Festiwal to jedyna okazja, by podziwiać legendarne pokazy największych gwiazd sztuki ulicznej. Dzięki otwartej formule dostosowanej do odbiorców w każdym wieku, gwarantuje niezwykłą zabawę oraz niezapomniane wrażenia. Podczas jednego weekendu Radom zamienia się w stolicę sztuki ulicznej, podczas której występują uzdolnieni kuglarze, iluzjoniści, żonglerzy, połykacze ognia, akrobaci, szczudlarze, żywe rzeźby i wiele innych niezwykłych postaci.

W tym roku z uwagi na przypadający na pierwszy dzień festiwalu, Dzień Dziecka, atrakcji dla najmłodszych będzie jeszcze więcej. Na placu Corazziego znajdować się będzie Miasteczko Cyrkowe z animacjami dla dzieci oraz animatorami gotowymi do zabawy i nauki cyrkowych sztuczek.

Szczegółowy harmonogram wydarzenia zostanie udostępniony na wydarzeniu na portalu
Facebook, Instagramie oraz na stronie http://www.visitradom.pl

Ramowe godziny trwania imprez: sobota - godz. 17 - 21.30; niedziela - godz. 16 - 21.30.

Tags