Z Radomia polecimy także do Tunezji. Wczasy w północnej Afryce oferuje Exim Tours

23 listopada 2022

Exim Tours, biuro turystyczne należące do niemieckiej Der Touristik Group jest kolejnym, które oferuje czarterowe loty z radomskiego lotniska, tym razem do Tunezji w północnej Afryce. Pierwszy start samolotu wiozącego pasażerów do afrykańskiego kurortu zaplanowano na 1 czerwca przyszłego roku. Sezon zakończy się natomiast w październiku.

fot. PPL

 

O kolejnym biurze zainteresowanym organizowaniem wylotów na egzotyczne wczasy z lotniska w Radomiu informuje portal waszaturystyka pl. Publikuje on wypowiedź prezesa Exim Tours. - Na razie wprowadziliśmy do oferty wyloty z Radomia do Tunezji kontynentalnej. Rozmowy trwają na temat Djerby. Mimo początkowo mieszanym odczuciom do całego projektu lotniska w Radomiu, postanowiliśmy dać szansę również lokalnej inwestycji, trzymając kciuki za sukces przedsięwzięcia - powiedział Marcin Małysz.

Dominika Jurkowska, manager marketingu Exim Tours uważa, że “lotnisko w Radomiu daje ogromną szansę na powiększenie grona klientów". - Dotrzemy z naszą ofertą do osób z mniejszych miejscowości z tego regionu, dla których często dalekie odległości do lotnisk były barierą do zakupu wycieczki - skomentowała. Podkreśliła, że trzyma mocno kciuki za sukces Radomia, bo jest rodowitą radomianką.

Jak już wielokrotnie pisaliśmy, z Lotniska Warszawa-Radom korzystać będą biura turystyczne: TUI, Nekera, Itaka, Sun&Fun Holidays i najprawdopodobniej Coral Travel. , poza tym połączenia lotnicze do Rzymu, Kopenhagi i Paryża będą realizowały Polskie Linie Lotnicze LOT . Regularne połączenia zaproponował natomiast narodowy przewoźnik. Z LOT-em możemy wybrać się do Paryża, Rzymu i Kopenhagi.

kat, bdb

Tags