• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Cyrk Zalewski w Radomiu. Zobaczycie mrożące krew w żyłach motory w kuli śmierci!

18 listopada 2021

Cyrk Zalewski wystąpi w Radomiu już w najbliższy weekend. Podczas spektakli widzowie zobaczą mrożące krew w żyłach motory w kuli śmierci, niesamowity pokaz wielkiej iluzji, „żelaznego” strong mana, czy znany ze słynnego Cirque du Soleil numer gimnastyczny na bungee! Dla naszych Czytelników mamy bilety.

 

fot. Cyrk Zalewski

 

Najmłodsi widzowie mogą liczyć na bliskie spotkanie ze swoimi bohaterami: Shimmer i Shine, Spidermanem i najprawdziwszym... dinozaurem.

Najstarsza cyrkowa rodzina w Polsce powróciła do polskich miast i miasteczek z wyjątkowym show zaadresowanym dla widzów od 3 do 103 lat. 

W sobotę, 20 listopada i w niedzielę, 21 listopada odbędą się trzy blisko dwugodzinne spektakle. Program przedstawienia został skonstruowany tak, aby świetne bawiły się nim trzy pokolenia widzów: dzieci, rodzice i dziadkowie.

- Podczas pandemicznej przerwy tęskniliśmy za naszymi widzami. Biorąc pod uwagę naszą dotychczasową aktywność, osiem miesięcy przerwy to bardzo długi czas. Nie zmarnowaliśmy go  - nowa perspektywa spojrzenia na naszą sztukę, godziny prób, wiele przygotowań – wszystko po to, aby znów bawić i zachwycać goszczących pod naszym namiotem Polaków. Dziękujemy, że wciąż jesteście z nami – mówi Kamil Zalewski, reżyser i jedna z gwiazd najnowszego spektaklu Cyrku Zalewski.

Namiot cyrkowy zostanie rozstawiony przy ul. Wyścigowej (Ustronie). Spektakle: 20 listopada (sobota) -  godz. 17, 21 listopada (niedziela), godz. 13 i 16.

Dla naszych Czytelników mamy zaproszenia. Szczegóły w Darmowych wejściówkach.

 

Tags