Lotnisko w Radomiu. Pośredniak pomoże Portom Lotniczym w rekrutacji pracowników

14 listopada 2021

Radomski pośredniak wesprze Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze’’ w rekrutacji pracowników dla powstającego na Sadkowie lotniska. PUP i PPL podpisały w rej sprawie list intencyjny. Obecnie poszukiwana jest osoba na stanowisko kontroli bezpieczeństwa.

 

Lotnisko jeszcze w budowie, ale PPL już szuka pracowników

 

PPL  zadeklarował przedstawienie listy zawodów i specjalizacji, na jakie będzie prowadzony nabór. Zapewnia, że na początek będzie to kilkaset nowych miejsc  pracy. -  Nasz urząd zadba m.in.  o zapewnienie szkoleń tych pracowników, których kompetencje PPL  uzna za niewystarczające,  w zakresie  określonym przez inwestora. Będziemy także propagować ofertę PPL-u wśród mieszkańców Radomia i powiatu. Oferta trafi nie tylko do naszych  interesantów , ale i do uczniów szkół oraz słuchaczy uczelni wyższych, z którymi współpracujemy - wyjaśnia Sebastian Murawski, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w  Radomiu.

O terminie rozpoczęcia rekrutacji urząd poinformuje wkrótce.

Obecnie PUP prowadzi rekrutację na stanowisko pracownika w kontroli bezpieczeństwa Portu Lotniczego  Radom – Sadków. Za rekrutację od[powiada firma ACS. Szczegóły  pod numerem telefonu 693 602 162 lub rekrutacja@a-cs.pl.

Ofertę można także znaleźć  na stronie https://radom.praca.gov.pl/ w zakładce Oferty pracy.

 

 

Tags