• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Miss Polski podczas policyjnych kontroli. Paulina Maziarz nie wlepiała mandatów

10 marca 2017

Kierowcy zatrzymywani do kontroli drogowej nie kryli zdziwienia. Dlaczego? Bo stróżom prawa towarzyszyła aktualna Miss Polski, czyli Paulina Maziarz. Najpiękniejsza Polka oraz funkcjonariuszki drogówki przypominały kierowcom zasady bezpiecznej jazdy, a w tym o konieczności zapinania pasów bezpieczeństwa.

 

Kierowcy byli zaskoczeni widokiem najpiękniejszej Polski

Kierowcy byli zaskoczeni widokiem najpiękniejszej Polski

 

Wczoraj parking przy ul. Mierzejewskiego przez kilkadziesiąt minut był najbardziej obleganym przez kierowców miejscem w Radomiu. Wszystko za sprawą nietypowego patrolu, który prowadził w tam kontrolę. Ale nie ma się chyba czemu dziwić skoro dwóm funkcjonariuszkom z drogówki towarzyszyła najpiękniejsza Polka 2016 roku.

– Paulina Maziarz wraz z policjantkami, z okazji przypadającego wczoraj Dnia Mężczyzny, postanowiły przypomnieć o zasadach bezpiecznej jazdy w ten właśnie sposób. Kierowcy, którzy poruszali się zgodnie z obowiązującymi zasadami byli nagradzani drobnymi upominkami przygotowanymi przez partnerów akcji, A na nagrody zasługiwali ci kierowcy, którzy zachowywali się właściwie na drodze, mieli zapięte pasy bezpieczeństwa, ustępowali pieszym na przejściach, a swoją kulturą na drodze stanowili wzór do naśladowania dla swoich bliskich i innych uczestników ruchu drogowego – wyjaśnia Andrzej Lewicki z zespołu prasowego KWP w Radomiu.

Jak podkreślały funkcjonariuszki z wydziału ruchu drogowego w Radomiu oraz towarzysząca im Paulina Maziarz: poprzez właściwe zachowanie na drodze, mężczyzna sam może zdecydować, jakim kierowcą chce być, a szczęściem jest samo życie, dlatego warto zapinać pasy, by tego szczęścia nie stracić.

kat

Fot. KWP Radom

 

Tags

Dodaj komentarz