• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Technologie

Rok 2020 dobiega końca i niewiele osób będzie go wspominać pozytywnie. Wszystko za sprawą pandemii, która całkowicie odmieniła nasze życie. Na szczęście, wiele wskazuje na to, że powoli wracamy do normy i możemy zając się optymistycznymi myślami.

Google testuje adresy URL

23 października 2020

Przeglądarki internetowe są nam już wręcz niezbędne do egzystencji. Mamy też wśród nich nasze ulubione, a na pewno na czoło będzie się wysuwać Google Chrome. Firma nieustannie też analizuje różne dodatkowe funkcje i wprowadzanie ciekawych opcji, aby tylko zadowolić konsumentów

Marka Samsung już od dawna kojarzy nam się z solidnością i telefonami najwyższej jakości. Potwierdzają to kolejne modele, które pojawiają się na rynku. Jednym z nich jest Samsung Galaxy A7 i charakteryzuje się ciekawym wyglądem, ale również niezłymi parametrami. Dzięki temu jego użytkowanie na pewno sprawi wiele przyjemności. Koniecznie sprawdźmy, czym dokładnie wyróżnia się ten telefon.

CRM – jak to działa?

20 kwietnia 2017

Żyjemy w dobie globalizacji, gdzie z dnia na dzień dostęp do nowych krajów, rynków i produktów jest coraz łatwiejszy i tańszy. Jest to niezwykle komfortowa sytuacja dla klienta. Co jednak z firmami, które o tego właśnie klienta będą walczyć?

Jednym z najważniejszych elementów budowy każdego laptopa jest układ CPU. To on bowiem odpowiada za realizację wszelkiego rodzaju operacji. Jego wybór ma więc znaczenie nie tylko dla graczy, ale również dla pracowników firm i użytkowników domowych.

Polacy należą do grona Europejczyków, którzy najchętniej kupują przez Internet. Co prawda, są to zwykle zakupy na niewysokie kwoty w porównaniu do Niemców czy Szwedów, jednak częstotliwość dokonywania zakupów online jest nad Wisłą wysoka. Analitycy wskazują, że niedługo handel internetowy będzie warty nawet 62 mld złotych rocznie.

Trudno wyobrazić sobie dziś życie bez smartfona – oprócz rozmów zastępuje nam dziś zegarek, kalkulator, kalendarz, notatnik, a nawet komputer. Dla niektórych jest to jednak zbyt skomplikowane narzędzie, a mimo to chcielibyśmy mieć z nimi kontakt. Powinniśmy przemyśleć dobrze nie tylko model telefonu, jaki podarujemy im w tym celu, ale też w jaki sposób zapewnimy im łatwość użytkowania i bezpieczeństwo.

Kończy Ci się powoli umowa z Twoim dotychczasowym operatorem sieci komórkowej? Zastanawiasz się nad zmianą dostawcy usług? Płacisz dużo, otrzymujesz usługi poniżej Twoich oczekiwań? Dlaczego jeszcze się wahasz? Przeniesienie numeru jest dziecinnie proste. Sprawdź jak przenieść numer do innej sieci. Oto pięć argumentów, które przemawiają za zmianą operatora.

By oglądać podstawowe stacje telewizyjne, nie trzeba za wszelką cenę podpisywać umowy z prywatną siecią kablową lub satelitarną. Już od 2013 roku w Polsce nadawana jest naziemna telewizja cyfrowa, która wyparła telewizję analogową. To oznacza, że do odbioru wielu podstawowych stacji wystarczy odpowiedni dekoder albo telewizor z wbudowanym dekoderem DVB-T.

Technologia LTE

23 czerwca 2016

Technologia LTE to nowy, rewolucyjny rozdział w historii mobilnego internetu. To innowacyjne rozwiązanie umożliwia bezprzewodowe połączenie z globalna siecią równie szybko i stabilnie jak dotychczasowe łącza stacjonarne, a jego największym atutem jest mobilność.