• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Zamiast siedzieć w domu, pojechali po alkohol i pobili 57-latka

9 kwietnia 2020

Dwaj młodzi mężczyźni po sprzeczce pobili pod sklepem monopolowym 57-latka. Przyglądały się temu koleżanki siedzące w samochodzie. Potem cała czwórka odjechała z miejsca zdarzenia.

 

Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne

 

W niedzielny poranek dyżurny grójeckiej komendy otrzymał zgłoszenie o pobiciu 57-letniego mężczyzny.  – Przed sklep monopolowy przyjechał volkswagen, w którym siedziały cztery osoby, w tym dwie kobiety oraz dwóch mężczyzn, którzy wysiedli kupić alkohol. Przed tym samym sklepem pojawił się pokrzywdzony. Doszło pomiędzy nimi do sprzeczki, która zakończyła się przewróceniem 57-latka i skopaniem go po całym ciele. Następnie młodzi mężczyźni dołączyli do koleżanek i odjechali – relacjonuje kom. Agnieszka Wójcik z KPP w Grójcu.

Już w poniedziałek policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali dwóch: 23- i 25-letniego – mieszkańców gminy Grójec. We wtorek obaj usłyszeli zarzuty pobicia, przyznali się i dobrowolnie poddali karze. Grozi im kara do trzech lat więzienia. – Ponadto w związku ogłoszonym stanem epidemicznym osoby poruszające się samochodem muszą liczyć się z odpowiedzialnością za złamanie zakazu przemieszczania się bez nagłej i konkretnej potrzeby – przypomina kom. Wójcik.

kat

 

Tags

Dodaj komentarz