• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Filmy i inne atrakcje podczas Weekendu w Dniu Dziecka w Heliosie

2 czerwca 2016

W sobotę i niedzielę (4 i 5 bm.) kino Helios przejmą najmłodsi widzowie. Z okazji Dnia Dziecka będą specjalne projekcje filmowe, zabawy, konkursy, atrakcje. Na wszystkie mamy dla was bilety. To wspaniała okazja do pozytywnej zabawy w rodzinnym gronie.

  helios_dziendziecka_1080x1920px_v1   W niedzielę o godz. 12 najmłodszych widzów kino zaprasza na specjalny seans z cyklu „Pierwszy raz w kinie”. To wyjątkowy moment dla całej rodziny. Maluchy poznają tajemniczy świat sali kinowej, siadają w wielkich fotelach i przeżywają pierwsze bajkowe emocje. Światła w salach kinowych zostają lekko przyciemnione, a dźwięk ściszony. Na seansach z cyklu „Pierwszy raz w kinie” bilet kupuje tylko opiekun. Każdy młody widz tego specjalnego seansu otrzyma Dyplom Małego Kinomana. Maluchy będą miały okazję obejrzeć na dużym ekranie bajki, które pamiętamy wszyscy: „Bolek i Lolek”, „Reksio” i inne. Również w niedzielę o godz. 10.30 - kolejny Filmowy Poranek: Dinopociąg. A ponadto podczas Weekendu w Dniu Dziecka
  • filmowa animowana wersja najpopularniejszej gry ostatnich lat. Znane chyba już wszystkim – „Angry Birds”, sobota, godz. 10 i 12.15, niedziela - godz. 9.30 i 14.
  • film animowany produkcji polskiej „Jak uratować Mamę” – sobota, godz. 10.30, niedziela, 12.45.
  • „Alicja po drugiej stronie lustra” – sobota, godz. 12.45, niedziela, godz. 16.
  • „Wojownicze Żółwie Ninja: Wyjście z cienia” – sobota, godz. 15.15, niedziel,a godz. 15.
Ponadto - animacje w holu kina w sobotę i niedzielę w godz. 9.30 -15 -Każdy kto zakupi bilet na dowolny film w Weekend Dnia Dziecka będzie mógł bezpłatnie skorzystać z fotobudki i wykonać zabawne zdjęcie; - zabawy z balonami, malowanie buziek, tańce mini disco, pokaz wielkich baniek, zabawy z chustą animacyjną, balonowe zoo przygotowane przez animatorkę; - lekcje baletu dla dzieci; - każdy z widzów będzie mógł zagrać w grę ,,Gobbit Angry Bird’;. - razem z TULIKI NIKKI widzowie będą mogli stworzyć ulubionego bohatera z bajki, za pomocą guzików, filcu; - Pinezka - Studio Edukacji Artystycznej to tysiące pomysłów i znakomita zabawa; - warsztaty kulinarne z Rodzinną Restauracją Mamma Leo; - dekorowanie ciasteczek, konkursy z nagrodami przygotowane przez Czekotorty - Dla chętnych dzieci portrety wykonywać będą studenci Wydziału Sztuki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego. Dla naszych Czytelników mamy bilety. Szczegóły w Darmowych wejściówkach.  
Tags