Kamienica Deskurów. Jest przetarg na wynajem boksów biurowych i lokalu na parterze

17 stycznia 2022

Są jeszcze wolne pomieszczenia do wynajęcia w Kamienicy Deskurów. Miejski Zarząd Lokalami ogłosił przetarg na wynajem boksów biurowych i saęe na parterze. Zainteresowani mogą składać oferty do 26 stycznia.

 

 

Boksów jest siedem i znajdują się na poddaszu, każdy ma około 8 m kw i są przeznaczone na prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej.Posiadają dostęp do wspólnych części budynku, tj. korytarzy, łazienek. Są wyposażone w meble biurowe. Przyszli najemcy będą ponosić koszty energii cieplnej, elektrycznej, wywozu śmieci, zużycia ciepłej i zimnej wody, kanalizacji - będzie to kwota ryczałtowa w wysokości 120 zł miesięcznie. Dodatkowy koszt to podatek od nieruchomości.

Lokal o powierzchni 22 m kw mieści się na parterze kamienicy. jest przeznaczony na działalność handlowo usługową. Ale nie każdą. Jak czytamy w ogłoszeniu o przetargu, może to być sklep: muzealny, dla plastyków, z produktami lokalnymi (regionalnymi) galeria sztuki; miejsce produkcji lub usług sektora kreatywnego, czyli m.in. sztuk wizualnych, performatywnych, dziedzictwa narodowego, biblioteki i archiwa, działalności wydawniczej i muzycznej, reklamowej i programowania, mody i wzornictwa, projektowania wnętrz.

MZL ustalił, że stawka wywoławcza czynszu najmu będzie wynosić 21 zł plus VAT za miesiąc.

bdb

Tags