Koncerty karnawałowe w szkole muzycznej. W programie przeboje muzyki rozrywkowej i suity filmowe

9 lutego 2023

Zespół Szkół Muzycznych oraz Towarzystwo Muzyczne w Radomiu zapraszają na koncerty karnawałowe, które odbędą się w piątek, 10 lutego o godz. 17 i 20 w Sali Koncertowej im. Krzysztofa Pendereckiego. Wystąpią soliści: Monika Urlik, Weronika Kober i Maciej Starnawski oraz Szkolna Orkiestra Symfoniczna pod batutą Przemysława Zycha.

 

 

Monika Urlik (fot,. Materiały prasowe/ZSM Radom)

 

Towarzyszyć im będą zespoły wokalne: Chór Dziecięcy Cantus Angelus, Młodzieżowy Chór Mieszany Campanella (II LO), Radomski Chór Filharmoniczny przygotowane przez Marię Wrzesińską, zespół wokalny pod kierownictwem Piotra Markowskiego oraz soliści - uczniowie ZSM. 

Usłyszymy znane przeboje muzyki rozrywkowej oraz suity z filmów ("Gladiator", "W pustyni i w puszczy") w aranżacjach Przemysława Zycha, Jakuba Krukowskiego oraz Patryka Walczaka. 

Monika Urlik - wokalistka o niebywałej skali głosu i ekspresji, wykonująca głównie muzykę soul, R&B i pop, niestroniąca od jazzu i źródeł folkowych. Jedna z faworytek pierwszej edycji The Voice of Poland, uczestniczka Bitwy na głosy, programu Droga do gwiazd oraz Szansy na sukces. Współpracowała z Afromental, Aleksandrem Milwiwem-Baronem, Tede, a także wzięła udział w powstaniu polskiej ścieżki dźwiękowej do nowej wersji disneyowskiej superprodukcji "Król Lew", śpiewając piosenkę "Krąg życia". W 2014 r. wydała debiutancki album „Nie wie nikt". 

 

Maciej Starnawski

Maciej Starnawski - wokalista o wyjątkowym feelingu i barwie, multiinstrumentalista i muzyk sesyjny, zwycięzca telewizyjnego show "Jestem, jaki jestem" co zaowocowało udziałem w nagraniu płyty „Drzwi do kariery" wydanej przez Universal Music Polska. Stały współpracownik orkiestry Grzegorza Urbana, występujący od kilku lat m.in. na KFPP w Opolu, czy Szansie na sukces. Ponadto współpracował jako muzyk sesyjny z wieloma artystami: Skubasem, Katarzyną Klich, Krzysztofem Zalewskim, Ralphem Kamińskim, Anią Rusowicz, Kamilem Bednarkiem, Ewą Farną, Kubą Badachem, Jackiem Piskorzem czy Zygmuntem Kuklą. Ma na swoim koncie pracę przy wielu produkcjach telewizyjnych m.in. The Voice of Poland, Bitwa na głosy, Star Voice. Obecnie pracuje nad swoim autorskim materiałem.

 

Tags