Na pl. Jagiellońskim wystąpią: Krzysztof Cugowski i Kult. Odcinek Kelles-Krauza będzie zamknięty

23 czerwca 2022

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z koncertem na placu Jagiellońskim, od soboty, 25 czerwca od godziny 00.10 do niedzieli, 26 czerwca do godz. 6 zostanie zamknięty odcinek ulicy Kelles-Krauza pomiędzy Struga a Pileckiego.

 

Zdjęcie ilustracyjne (fot. Anna Wróblewska UM Radom)

 

Odcinek ulicy Kelles-Krauza przebiegający przez plac Jagielloński oraz wzdłuż budynku teatru będzie nieprzejezdny z powodu konieczności zlokalizowania na nim infrastruktury towarzyszącej koncertowi (konstrukcji nośnej pod telebim i toalet, a także punktów gastronomicznych, punktu medycznego i punktu zbiórki służb w sytuacji wystąpienia zagrożenia). Jest to związane z widowiskiem muzycznym Radomski Czerwiec Wolności, organizowanym na terenie placu Jagiellońskiego.

Zalecane objazdy w kierunku wschodnim będą przebiegały przez ulice Kelles-Krauza, Struga, Pileckiego i Kelles-Krauza, natomiast w kierunku zachodnim przez ulice Kelles-Krauza, Staszica, Kilińskiego i Focha - do placu Jagiellońskiego.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie miejsca imprezy oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania dróg bądź do ewentualnych poleceń wydawanych przez organizatorów.

Tags