Od 16 maja parking przy radomskim lotnisku będzie płatny. Z podróżnym pocałujesz się za darmo

10 maja 2023

Port Lotniczy Warszawa-Radom podał cennik pozostawiania samochodu na parkingach pod terminalem. Teraz parkowanie jest za darmo, ale od 15 maja, zgodnie z zapowiedziami, będą obowiązywać opłaty. Do dyspozycji jest ponad 600 miejsc.

 

 

Jak poinformowano w mediach społecznościowych, bezpośrednio przed terminalem lotniska znajduje się tzw. strefa Kiss&Fly, gdzie można bez kosztów zatrzymać samochód na 10 minut tak, aby podróżny zdołał wysiąść z auta, zabrać z niego bagaż i pożegnać się z odlatującą osobą (osobami). Natomiast za tą strefą są dwa, wygodne parkingi - P1 i P2. Zmotoryzowani mają do dyspozycji ponad 600 miejsc parkingowych.
.
Od 16 maja na parkingach P1 i P2 będą obowiązywały opłaty: 6 zł za pierwszą godzinę parkowania, 5 zł za każdą kolejną rozpoczętą godzinę.

Na lotnisku można również zostawić samochód na dłuższy okres: parking P1: 1 dzień - 60 zł, każdy kolejny - 10 zł; parking P2: 1 dzień - 40 zł, każdy kolejny - 10 zł.
.
W strefie Kiss & Fly do 10 minut postój będzie darmowy i ta zasada dotyczy jednego wjazdu w ciągu doby, a następnie: 11-20 minuta – 10 zł, 21. minuta i kolejne – 10 zł za każde rozpoczęte 20 minut.

Kierowca na Kiss&Fly nie może oddalać się od pojazdu.

kat
.

Tags