Komunikacja Radom

Powiatowy Instytut Kultury zaprasza dzisiaj, 28 kwietnia o godz.18 na kolejne spotkanie z cyklu „Retrospekcje. Powiat Radomski”. Tym razem spotkanie odbędzie się w Gminnej Bibliotece Publicznej Zakrzewie. Temat: skarby sztuki. Będzie też transmisja online.

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z imprezą pod nazwą Nightskating (przejazd rolkarzy), w sobotę, 29 czerwca, w godzinach około 20-22 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu oraz w komunikacji miejskiej w południowej części Radomia.

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z układaniem asfaltu na trasie N-S, w sobotę i niedzielę (29 i 30 czerwca) oraz w poniedziałek, 1 lipca, do około godziny 6 zostanie zamknięte rondo na ulicy Żeromskiego. Objazdami pojadą autobusy linii 10 i 21.

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z obchodami rocznicy Czerwca ’76, we wtorek, 25 czerwca w godzinach około 13-21 zostaną zamknięte dla ruchu fragmenty ulic 25 Czerwca i Żeromskiego. Objazdami pojadą także autobusy miejskie.

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z przejściem Pieszej Pielgrzymki w Intencji Trzeźwości Narodu do Niepokalanowa, we wtorek, 25 czerwca, w godzinach około 10 -11 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu kołowym i komunikacji miejskiej.

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z Półmaratonem Radomskiego Czerwca ’76, w dniu 16 czerwca 2019 roku (niedziela) w godzinach około 8:00-12:15 będą wprowadzane zmiany w organizacji ruchu. Objazdami będą kursowały autobusy miejskie (oprócz linii 12).

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z kolejnym etapem prac wodociągowych we wtorek 11 czerwca, w godzinach porannych i wieczornych będą występowały utrudnienia w ruchu kołowym na ulicy Słowackiego.

W sobotę i niedzielę możliwe są utrudnienia w ruchu spowodowane planowanym przejazdem rolkarzy oraz paradą motocykli. MZDiK prosi kierowców o zachowywanie szczególnej ostrożności i o stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem (zarówno policjantów i strażników miejskich, jak też służby porządkowej organizatora w odblaskowych kamizelkach)!

Umawiane Przejazdy

1 października 2010

PKP

20 stycznia 2007