Reklama

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. Mamy już choinkę, a 6 grudnia odpalamy iluminację Radomia

30 listopada 2023

Coraz więcej mamy w mieście oznak, że święta tuż, tuż. To nie tylko śnieg – który nie wiemy czy zostanie do końca grudnia – i mróz, ale także dekoracje ulic i placów. Radom stroi się na zbliżające się święta Bożego Narodzenia.

 

Na pl. Jagiellońskim stanęła choinka (fot. ZUK Radom)

 

Na pl. Jagiellońskim pracownicy Zakładu Usług Komunalnych postawili już 10-metrową, bożonarodzeniową choinkę, a na deptaku tunel świetlny, na drzewach rozbłysną wkrótce setki małych lampek.

- Żebyśmy poczuli magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, już teraz zapraszam was 6 grudnia, w Mikołajki, na wspólne odpalenie świątecznej iluminacji Radomia. Tego dnia razem z nami będą też radomscy sportowcy oraz Orkiestra Grandioso Radom. Na najmłodszych będą czekać świąteczne paczki z mikołajkowymi niespodziankami - tak prezydent Radomia Radosław Witkowski zachęca, byśmy dołączali do wydarzenia "Rozświetlamy Radom", czyli na odpalenie świątecznych iluminacji świetlnych. - Sprawmy, by te święta były wyjątkowe! Spotkajmy się 6 grudnia na placu Corazziego! - zaprasza prezydent.

W programie: godz. 17.45 - zbiórka na placu Konstytucji 3 Maja, godz. 17.45 - 17.55 Świąteczna Parada Światła z Orkiestrą Grandioso, godz. 18. - odpalenie iluminacji na placu Corazziego.

kat

Zdjęcia w Galerii: archiwum (fot. Łukasz Wójcik/UM Radom)

Tags
Reklama