Reklama

Teatr Baniek Mydlanych wystąpi w Radomiu. Na spotkanie w krainie Bańkolandii mamy dla naszych Czytelników bilety!

23 listopada 2023

Teatr Baniek Mydlanych zaprasza we wtorek, 28 listopada o godz. 18 do Sali Koncertowej ROK na unikalne widowisko dla dzieci pt.„Tajemnica Bańki Szczęścia”, w którym młodzi widzowie spotkają się ze znanymi już bohaterami Bąbelkiem i Mydlaneczką oraz Mistrzem Bulbulasem. Czekają też olbrzymie Bańki Mydlane w nowych kształtach i kolorach. Dla naszych Czytelników mamy bilety!

 

fot. Materiały prasowe/Pan Koncert

 

Teatr zaprasza do magicznej krainy Bańkolandii, gdzie w laboratorium znanego wynalazcy Bąbelka trwają prace nad tajemniczą recepturą Mydlanej Bańki Szczęścia…I choć to już 387 nieudana próba odkrycia sekretu szczęścia, Bąbelek nie rozpacza – dobrze wie, że pomogą mu przyjaciele: Mydlaneczka – prymuska mydlanej edukacji, Wróżka Czarodziejówna – mądra nauczycielka, Profesor Bulbulas  –  osobliwy naukowiec i oczywiście Wy, widzowie Bańkolandii!

Podczas spektaklu dzieci będą rozwiązywać bańkowe zagadki, wspierać Mydlaneczkę i Bąbelka swoimi oklaskami, walczyć ze złośliwym Bulbulasem i wspólnie zmieniać stworzone przez niego dziwadła w kolorowe bańki radości.

Widowisko polecane dla dzieci w wieku 2 - 10 lat. Dzieci do 2,5 roku mogą wejść bezpłatnie i siedzieć na kolanach rodzica (nie potrzebują własnego biletu)

Organizatorzy informują, że ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku.

Bilety do nabycia na https://pankoncert.pl/teatr-baniek-mydlanych/. Dla naszych Czytelników mamy podwójne bilety. Szczegóły w Darmowych wejściówkach.

 

Tags
Reklama