• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Tęczowy Dzień Dziecka w Atrium Gama

31 maja 2019

1 czerwca w Atrium Gama zapowiada się niezwykle kolorowo i aktywnie. Wszystko za sprawą „Tęczowego Dnia Dziecka”, który upłynie pod znakiem małych i wielkich baniek mydlanych.

 

Atrium Gama_Dzień DzieckaJuż w najbliższą sobotę  parking Atrium Gama zamieni się w wielki tęczowy plac zabaw. Z okazji Dnia Dziecka radomskie centrum zaprosi do siebie najmłodszych gości, na których czekają miliony baniek mydlanych w jednym miejscu!

- Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla naszych najmłodszych gości. Aktywności rozwijające wyobraźnię będą się odbywały zarówno w naszej galerii, jak i na zewnątrz. Gorąco zachęcam całe rodziny do spędzenia tego dnia razem z nami!mówi Anna Wodzyńska-Fierzbik, dyrektor Atrium Gama.

Dzieci będą mogły wziąć udział w pokazach różnego rodzaju baniek: gigantycznych, multibaniek i tysięcy baniek z wytwornicy. Przewidziano również występ zaklinacza baniek. Ponadto w programie wydarzenia znajdą się gry i zabawy z animatorami oraz liczne konkursy, w których do zdobycia będzie łącznie 200 nagród, takich jak słodycze, wata cukrowa w kolorach tęczy lub zestawy baniek.

Nie zabraknie też rozrywek wewnątrz Atrium Gama: balonowego zoo, kącika plastycznego oraz artystycznego malowania twarzy. Dla maluchów spragnionych dodatkowych wrażeń i wyjątkowych efektów wizualnych przygotowano zestawy do zamykania w bańce.

Tęczowy Dzień Dziecka” w Atrium Gama odbędzie się 1 czerwca w godzinach 11:00-17:00.

Tags