Ukrywał się, bo był poszukiwany za rozboje i kradzieże. Sądy wystawiły za nim listy gończe i zarządzenia o ustaleniu miejsca pobytu
Aż sześć listów gończych oraz dwa zarządzenia o ustaleniu miejsca pobytu wydały sądy za 39-letnim mieszkańcem powiatu radomskiego. Radomscy policjanci zatrzymali mężczyznę ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości. Poszukiwany był m.in. za kradzieże i rozbój.
- 39-latek od jakiegoś czasu ukrywał się przed organami ścigania. W ostatnich dniach policjanci z trzeciego komisariatu ustalili jego miejsce pobytu i zatrzymali w Radomiu mężczyznę poszukiwanego m.in. za rozbój i kradzieże. Poszukiwany był on na podstawie sześciu listów gończych oraz dwóch zarządzeń ustalenia miejsca pobytu wydanymi przez sądy rejonowe: w Radomiu, Kielcach oraz Puławach - informuje rzeczniczka radomskiej policji Justyna Jaśkiewicz.
Mieszkaniec powiatu radomskiego trafił do aresztu śledczego, gdzie odbędzie karę blisko pięciu lat pozbawienia wolności.
kat