Napadli na 20-latka na przystanku. Usłyszeli zarzuty pobicia o charakterze chuligańskim

16 stycznia 2022

Zarzut pobicia o charakterze chuligańskim usłyszeli trzej mężczyźni, którzy na ulicy Chrobrego pobili 20-letniego mieszkańca Radomia. W ujęciu jednego z nich pomogli pracownicy ochrony pobliskiej galerii handlowej.

 

Zdjęcie ilustracyjne

 

Do zdarzenia doszło na jednym z przystanków autobusowych przy ulicy Chrobrego. - Trzej radomianie w wieku od 27 do 35 lat zaatakowali 20-letniego mężczyznę stojącego na przystanku. Sprawcy uderzali go pięściami po twarzy oraz kopali po całym ciele. Policjanci z pierwszego komisariatu już kilka minut po zdarzeniu zatrzymali pierwszego z podejrzanych o pobicie, który po zajściu wszedł na teren pobliskiej galerii handlowej, gdzie został ujęty przez pracowników ochrony. Kolejnych dwóch mężczyzn zatrzymano tego samego dnia dzięki pracy operacyjnej „kryminalnych” - relacjonuje st. sierż. Kamil Warda z KMP w Radomiu.

Sprawcom zostały przedstawione zarzuty pobicia o charakterze chuligańskim. Wszyscy przyznali się do zarzucanego im czynu. Na wniosek Prokuratury Rejonowej Radom-Wschód zastosowano wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Mężczyznom grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

kat

Tags