• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Świąteczna Iluminacja Radomia jest piękna. Zagłosuj, by wygrała w konkursie

13 grudnia 2017

Radom ma szansę zostać świetlną stolicą Polski. Aby tak się stało, trzeba zagłosować w internetowym konkursie„Świeć się z Energą” na najpiękniejszą iluminację świąteczną. Glosowanie rozpoczęło sie dzisiaj, 13 grudnia.

 

_SMM6663

 

Plebiscyt jest podzielony na dwa etapy. W etapie wojewódzkim biorą udział wszystkie zgłoszone do konkursu miasta. Internauci oddają swoje głosy na wybrane miasto. To, które uzyska najwięcej głosów w każdym województwie, przejdzie do II etapu. Na szczeblu ogólnopolskim o nagrodę główną powalczy 16 miast. Tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” otrzyma miasto z największą liczbą głosów internautów.

W tym roku w puli znalazły się nagrody o łącznej wartości 200 tys. zł. Zwycięzca z każdego województwa otrzyma energooszczędny sprzęt o wartości 10 tys. zł. Z kolei na zwycięzcę ogólnopolskiego finału czekają dodatkowo nagrody o łącznej wartości 40 tys. zł. Pieniądze zostaną przekazane na szczytny cel wskazany przez władze zwycięskiego miasta.

Głosowanie na najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce rozpocznie się dzisiaj 13 grudnia. Głosy będzie można oddawać na stronie www.se.pl/swiecsie/, w zakładce Plebiscyt Miast. Każdy internauta w akcji może oddać 1 głos dziennie. Etap wojewódzki zakończy się 2 stycznia 2018 roku. Miasta, które zwyciężą w pierwszym etapie przejdą do etapu ogólnopolskiego. Tu głosowanie rozpocznie się 8 stycznia i potrwa do 15 stycznia.

W ubiegłym roku Radom wywalczył pierwsze miejsce w regionalnym etapie plebiscytu, a także czwarte miejsce w Polsce.

kat

 

Tags

Dodaj komentarz