Tyle atrakcji w „Igreku”…

7 lutego 2007

„Rozkosze łamania głowy”, mini-lista przebojów, konkurs tańca dyskotekowego, turniej warcabowy i tenisa stołowego... A to jeszcze nie wszystkie atrakcje, z których cieszą się podczas ferii bywalcy „Igreka” – klubu SM Budowlani.

Lubią przychodzić do klubu Najbardziej lubię grać w ping-pnga – chwali się 12-letni Tomek. – W turnieju zająłem piąte miejsce. – A ja wolę „nogę” i „siatkę” – dodaje o rok młodszy Szymek. – Gramy tu w sali, w kółku.

2

Dziewczynki są bardziej tradycyjne, Natalka przepada za konkursami plastycznymi, także siostry Marlena i Julita wyżywają się w malowankach. Wszyscy cieszą się ze słodkich nagród. – Nawet, gdy się przegra, to są upominki na pocieszenie – podkreślają dzieciaki. bottom

Klub jest czynny w czasie ferii zimowych od 10 do 18; codziennie przychodzi do niego około 50 uczniów. Na drugi tydzień zimowych wakacji także przygotowano ciekawy program.– Będzie turniej sportowo-zręcznościowy, wycieczka do Kozienic z pobytem na basenie i w stadninie koni – wylicza kierowniczka „Igreka” Zofia Filipowska. – Dwudziestka naszych dzieci bierze też udział w tańca turnieju tańca hip-hop i brak dance organizowanym przez MDK. W podobnych zajęciach uczestniczą dzieci z Wośnik – tam akcję zima organizuje nasza świetlica „Kocur”.