Mazowiecki Festiwal Klocków po raz drugi. Dwa dni z Lego w Radomskim Centrum Sportu

19 maja 2023

Mazowiecki Festiwal Klocków znowu w Radomiu. – Największe tego rodzaju wydarzenie z klockami LEGO zapewni moc atrakcji nie tylko pasjonatom, ale także każdemu niezależnie od wieku czy znajomości tematu. To świetny sposób na spędzenie weekendu z całą rodziną przy dobrej zabawie – obiecują organizatorzy. 

 

Tak było w ubiegłym roku


Impreza odbędzie się w Radomskim Centrum Sportu przy ul. Struga 63 w sobotę 20 i niedzielę, 21 maja.  Wystawa oraz atrakcje będą dostępne dla zwiedzających w godz. 10 - 18.

Co w programie? 

- Spotkania z najbardziej znanymi Lego influencerami w Polsce, a także zwycięzcami wszystkich trzech edycji Lego Masters. Do Radomia przyjadą Maciek i Klocki, Ciocia od Klocków, Lukas Data, Łukasz Górecki, Rafał Zub oraz Kasia i Danylo, którzy wygrali ostatnią edycję telewizyjnego show. 

- Największa wystawa makiet Lego na przestrzeni ponad 1000 m kw stowarzyszenia ZbudujmyTo!
- Strefa do swobodnego budowania LSbricks.pl.
- Stefa Lego Duplo dla najmłodszych.
- Animacje dla dzieci Madagaskar.
- Możliwość zakupienia unikatowych figurek oraz najnowszych zestawów Lego.
- Pokazy i warsztaty dla dzieci z Dragon FightClub.

Bilety na wydarzenie można zakupić już od 39 złotych za pośrednictwem eBilet.pl (https://www.ebilet.pl/rodzina/widowiska/mazowiecki-festiwal-klockow), stacjonarnie w Galerii Słonecznej oraz w kasach biletowych Radomskiego Centrum Sportu w trakcie trwania wydarzenia. 

Tags