Tag: stadion
Radomski MOSiR dostanie 9 mln zł z kasy miasta. Będzie miał czym zapłacić ostatnią fakturę wykonawcy stadionu
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu będzie mógł zapłacić zaległe rachunki i bieżące zobowiązania pieniężne. Wszystko dzięki temu, że radni zgodzili się dokapitalizować miejską spółkę kwotą 9 mln zł.
Suski i Bielan przywieźli 30 mln zł na budowę trybun na Radomiaku. Prezydent pyta: dlaczego tak późno?
„Dotrzymałem słowa danego radomskiemu środowisku sportowemu. Dzięki 30 mln zł z Rządowego Programu Polski Ład dokończymy budowę stadionu Radomiaka, z którą nie potrafiły sobie poradzić władze Radomia z Platformy Obywatelskiej” – poinformował w mediach społecznościowych poseł Marek Suski (PiS). Prezydent Radomia pyta: dlaczego dopiero przed wyborami?
W sobotę kolejny mecz Radomiaka. Kibice mogą dojechać na stadion przy Struga za darmo
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z organizacją meczu na stadionie przy ulicy Struga 63, w sobotę, 2 września będą uruchomione dodatkowe kursy linii 9 i 17. Komunikacja będzie darmowa dla kibiców trzy godziny przed i trzy godziny po imprezie.
Mecz Radomiaka przy Struga. Kibice dojadą na stadion za darmo trzy godziny przed i trzy po spotkaniu
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z organizacją meczu na stadionie przy ulicy Struga 63 w sobotę 19 sierpnia 2023 będą uruchomione dodatkowe kursy linii 9 i 17. Komunikacja będzie bezpłatna dla kibiców trzy godziny przed i trzy godziny po imprezie.
Nowy stadion w Radomiu po pierwszym teście. Nie wszyscy zainteresowani byli zadowoleni
Turniejem z udziałem kilkudziesięciu piłkarskich drużyn dziecięcych i młodzieżowych – łącznie około 300 zawodników – zainaugurował swoją działalność stadion w ramach Radomskiego Centrum Sportu. Było wiele emocji, niestety nie tylko sportowych. Wiele zainteresowanych osób musiało stać w długiej kolejce, by dostać się na trybuny.
Otwarcie nowego stadionu w najbliższą niedzielę. Na dziecięcy turniej piłkarski może przyjść każdy
– Trwało to długo, nie ukrywam, że wszyscy mieliśmy po dziurki w nosie tej historii z budową stadionu, więc cieszę się bardzo, że udało nam się skończyć, cieszę się że w piątek MOSiR odebrał pozwolenie na użytkowanie – mówił podczas briefingu na nowym stadionie prezydent Radomia. Pierwszym dużym wydarzeniem na otwarcie będzie niedzielny turniej drużyn dziecięcych.
Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego udzielił pozwolenia na użytkowanie stadionu w ramach Radomskiego Centrum Sportu
Na to czekali przede wszystkim kibice, klub, piłkarze. Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego wydał decyzję dotyczącą użytkowania stadionu piłkarskiego przy ul. Struga 63. Jest ona pozytywna. Oznacza to, że na obiekcie mogą już odbywać się imprezy sportowe i kulturalne.
Prezentacja drużyny Radomiaka na pl. Jagiellońskim, bo na nowym stadionie jest to niemożliwe
Prezentacja zespołu Radomiaka na sezon 2023/2024 PKO BP Ekstraklasy odbędzie się na pl. Jagiellońskim, a nie na nowym stadionie, jak oczekiwali tego kibice drużyny. Powód jest jasny: obiekt przy ul. Struga 63 czeka na pozwolenie na użytkowanie. – Nie mogą się tam odbywać żadne imprezy zarówno biletowane, jak i darmowe – wyjaśnia MOSiR.
Przed otwarciem stadionu w Radomskim Centrum Sportu. Próba oświetlenia wypadła bardzo dobrze
Coraz bliżej do otwarcia stadionu piłkarskiego w ramach Radomskiego Centrum Sportu przy ul. Struga 63. Na terenie obiektu trwają jeszcze ostatnie kosmetyczne prace. Przeprowadzono test oświetlenia, który przeszedł pomyślnie. Pierwszy mecz zaplanowano na 5 sierpnia.
Stadion przy Struga po odbiorach technicznych. Pierwszy mecz Radomiak zagra tu 5 sierpnia
Koniec dyskusji, dywagacji, złośliwości i aneksów. Stadion piłkarski wchodzący w skład Radomskiego Centrum Sportu wreszcie gotowy. Jest pozytywna opinia straży pożarnej, teraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji czeka na decyzję inspektora nadzoru budowlanego. I można grać.













