Sponsorowany
Sponsorowany

Tag: stadion

Hala widowiskowo-sportowa w ramach Radomskiego Centrum Sportu jest praktycznie gotowa i czeka na dopuszczenie do użytkowania przez Powiatowy Nadzór Budowlany. Trwają natomiast roboty przy budowie stadionu, głównie przy trybunie północnej od strony ul. 11 Listopada.

Na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie będą rozgrywane mecze Radomiaka z drużynami z PKO Ekstraklasy, trwają przygotowania do rozgrywek. Obiekt musi spełnić wymagania stawiane przez Polski Związek Piłki Nożnej.

Kiedy wreszcie będzie gotowa hala widowiskowo-sportowa? Kiedy stadion? Ile będą kosztować? Ile jeszcze aneksów podpisze MOSiR z wykonawcą inwestycji? – na te wszystkie pytania nadal nie ma jasnych odpowiedzi. Nie usłyszeli ich także radni, chociaż zgodzili się przekazać MOSiR-owi, m.in. na zakończenie prac, ponad 5 mln zł.

To długo wyczekiwana, zwłaszcza przez piłkarzy i kibiców, wiadomość. Dzisiaj ruszyły prace przy budowie trybuny północnej stadionu wchodzącego w skład Radomskiego Centrum Sportu. Hala widowiskowo-sportowa ma być gotowa z końcem kwietnia.

Tym razem dobre wiadomości z budowy Radomskiego centrum Sportu. W hali widowiskowo-sportowej przy ul. Struga trwają ostatnie prace tuż przed odbiorami technicznymi, natomiast w najbliższych dniach ruszą roboty przy stadionie. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji podpisał z wykonawcą stosowny aneks do umowy.

Wreszcie będzie jasno i Radomiak znów będzie mógł rozgrywać swoje mecze na stadionie przy Narutowicza. Montaż nowego oświetlenia na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza zakończył się.

Politycy PiS idą do prokuratury, bo chcą aby zbadała czy na budowie hali widowiskowo-sportowej i stadionu piłkarskiego przy ul. Struga nie popełniono przestępstwa niedopełnienia obowiązków służbowych przez inwestora. Wiceprezydent Radomia: prokuratura już to robi.

Stadion przy ul. Narutowicza będzie miał wreszcie profesjonalne oświetlenie. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji podpisał umowę na wykonanie modernizacji i dostosowanie do wymogów ekstraklasy oświetlenia obiektu.

Wyłoniono wreszcie wykonawcę modernizacji oświetlenia stadionu przy ul. Narutowicza. Trzeci już przetarg ogłoszony przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wygrała firma Ada-Light spod Gostynina.

Trzeci już przetarg na modernizację i dostosowanie do wymogów ekstraklasy oświetlenia na stadionie przy ul. Narutowicza ogłosił Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Dwa pierwsze nie doszły do skutku, bo oferenci zaproponowali za wysokie ceny.

Reklama