Tag: stadion
Budowa Radomskiego Centrum Sportu. Hala gotowa, stadion pnie się w górę
Hala widowiskowo-sportowa w ramach Radomskiego Centrum Sportu jest praktycznie gotowa i czeka na dopuszczenie do użytkowania przez Powiatowy Nadzór Budowlany. Trwają natomiast roboty przy budowie stadionu, głównie przy trybunie północnej od strony ul. 11 Listopada.
Więcej miejsc na trybunie, podgrzewana murawa. Stadion przy Narutowicza szykuje się na mecze ekstraklay
Na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie będą rozgrywane mecze Radomiaka z drużynami z PKO Ekstraklasy, trwają przygotowania do rozgrywek. Obiekt musi spełnić wymagania stawiane przez Polski Związek Piłki Nożnej.
Kiedy wreszcie będzie gotowa hala widowiskowo-sportowa? Kiedy stadion? Ile będą kosztować? Ile jeszcze aneksów podpisze MOSiR z wykonawcą inwestycji? – na te wszystkie pytania nadal nie ma jasnych odpowiedzi. Nie usłyszeli ich także radni, chociaż zgodzili się przekazać MOSiR-owi, m.in. na zakończenie prac, ponad 5 mln zł.
To długo wyczekiwana, zwłaszcza przez piłkarzy i kibiców, wiadomość. Dzisiaj ruszyły prace przy budowie trybuny północnej stadionu wchodzącego w skład Radomskiego Centrum Sportu. Hala widowiskowo-sportowa ma być gotowa z końcem kwietnia.
Tym razem dobre wiadomości z budowy Radomskiego centrum Sportu. W hali widowiskowo-sportowej przy ul. Struga trwają ostatnie prace tuż przed odbiorami technicznymi, natomiast w najbliższych dniach ruszą roboty przy stadionie. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji podpisał z wykonawcą stosowny aneks do umowy.
Oświetlenie stadionu gotowe. Radomiak będzie mógł grać przy Narutowicza
Wreszcie będzie jasno i Radomiak znów będzie mógł rozgrywać swoje mecze na stadionie przy Narutowicza. Montaż nowego oświetlenia na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza zakończył się.
Politycy PiS idą do prokuratury, bo chcą aby zbadała czy na budowie hali widowiskowo-sportowej i stadionu piłkarskiego przy ul. Struga nie popełniono przestępstwa niedopełnienia obowiązków służbowych przez inwestora. Wiceprezydent Radomia: prokuratura już to robi.
Stadion przy Narutowicza będzie miał za 12 tygodni oświetlenie
Stadion przy ul. Narutowicza będzie miał wreszcie profesjonalne oświetlenie. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji podpisał umowę na wykonanie modernizacji i dostosowanie do wymogów ekstraklasy oświetlenia obiektu.
Wyłoniono wreszcie wykonawcę modernizacji oświetlenia stadionu przy ul. Narutowicza. Trzeci już przetarg ogłoszony przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wygrała firma Ada-Light spod Gostynina.
Trzeci już przetarg na modernizację i dostosowanie do wymogów ekstraklasy oświetlenia na stadionie przy ul. Narutowicza ogłosił Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Dwa pierwsze nie doszły do skutku, bo oferenci zaproponowali za wysokie ceny.















