Wypadek na ul. Słowackiego. Motocyklistka ranna po zderzeniu z busem

12 czerwca 2024

Na ul. Słowackiego w Radomiu doszło do zderzenia pojazdu z motocyklem. Motocyklistka trafiła do szpitala. Policjanci prowadzą w tej sprawie postępowanie i wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia. Apelują również o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

 

fot. KMP Radom

 

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 14. - Oficer dyżurny radomskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku na ulicy Słowackiego w Radomiu. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 22-latka kierująca motocyklem marki Yamaha zderzyła się z busem marki Fiat, który wyjeżdżał z ulicy Ciemnej. Motocyklistka została przewieziona do szpitala. Policjanci prowadzą w tej sprawie postępowanie i wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia - informuje Justyna Jaśkiewicz, rzeczniczka KMP w Radomiu.

 

 

Policja apeluje o ostrożność i przestrzeganie przepisów do wszystkich uczestników ruchu drogowego. - Apelujemy również do kierowców samochodów, aby pamiętali o motocyklistach, zwracali na nich uwagę i częściej zerkali w lusterka. Pamiętajmy, że wzajemny szacunek i wyrozumiałość pomagają na drodze - podkreśla rzeczniczka.

kat

 

Tags