Radomiak wygrał z Mazowszem

6 czerwca 2007
Piłkarze Radomiaka w kolejnym meczu ligowym pokonali Mazowsze Grójec 2 do 0. Pierwsza połowa derbowego pojedynku stała na dosyć niskim poziomie, chociaż obydwa zespoły miały po kilka bardzo dogodnych sytuacji do strzelenia bramek.Mikołaj Skórnicki

W Radomiaku zmarnowali je: Grzegorz Wawreńczuk i Cezary Czpak, natomiast w Mazowszu: Marcin Rosłaniec i Łukasz Szary. Po przerwie trener "zielonych" Jacek Kacprzak wprowadził na boisko Marcina Trzaskalskiego i nieco zmienił ustawienie zespołu. Szybko przyniosło to efekt w postaci gola, którego po rzucie rożnym zdobył strzałem głową Mikołaj Skórnicki. W 73 minucie w polu karnym został sfaulowany Dominik Dukalski. Rzut karny pewnie wykorzystał Marcin Pacan.

Po tym zwycięstwie Radomiak nadal zajmuje czwarte miejsce w tabeli, ale wciąż ma szansę na awans do II ligi. Do drugiej pozycji dającej możliwość gry w barażach "zieloni" tracą już tylko 2 punkty, bowiem najgroźniejszy rywal radomskiego zespołu - Concordia Piotrków Trybunalski - przegrał ze Zniczem Puszków 0:4. Dwa punkty Radomiak powinien jednak odzyskać  już w piątek od PZPN-u. Oznacza to, że jeśli podopieczni Jacka Kacprzaka wygrają dwa ostatnie mecze, wówczas z całą pewnością zagrają w barażach o II ligę.