5 powodów, dla których powinieneś postawić na LVBET

14 grudnia 2020

LV BET to stosunkowo nowy bukmacher na polskim rynku, ale mimo krótkiej działalności, już może pochwalić się dużą liczbą zadowolonych i oddanych graczy. Operator od samego początku dba o to, aby każda osoba, niezależnie od zainteresowań i poziomu zaangażowania mogła znaleźć w ofercie coś ciekawego dla siebie. Dlaczego warto postawić zakład bukmacherski na stronie LVBET?

 

 

Szybka rejestracja

Długa rejestracja może skutecznie zniechęcić nowych graczy do skorzystania z oferty danego bukmachera. Zespół LV BET zdaje sobie z tego sprawę, dlatego też zrobił wszystko, aby ułatwić założenie konta. Aby zostać użytkownikiem serwisu, wystarczy znaleźć przycisk ‘zarejestruj’, wypełnić krótki formularz, a następnie przesłać skan dokumentów potwierdzających tożsamość (może być to dowód osobisty lub paszport). Co ciekawe, konto podlega weryfikacji w bardzo krótkim czasie, bo zajmuje to tylko 15 minut. Nowy gracz nie musi długo czekać, aby móc doładować konto i zacząć obstawiać wyniki. Rejestracja jest oczywiście bezpłatna, ale chcąc zawrzeć zakład, trzeba mieć środki na koncie.

Różne dyscypliny i zakłady

Oferta sportowa w LV BET jest rozbudowana. Niezależnie od tego, jakie dyscypliny sportowe nas interesują, możemy znaleźć coś dla siebie. W ofercie jest oczywiście wiele zakładów na piłkę nożną, koszykówkę, hokej i siatkówkę. Można też obstawiać wiele innych dziedzin: Piłkę ręczną, tenis stołowy, narciarstwo alpejskie, golf, piłkę wodną czy snooker. Na zakłady przedmeczowe jest zwykle więcej niż 1000 ofert, więc jest w czym wybierać. Są też zakłady na wydarzenia: Ekstraklasę, Ligę Mistrzów, La Ligę, Ligę Kontynentalną i wiele innych. Użytkownicy mogą też liczyć na zakłady bukmacherskie na żywo dostępne na wszystkie najważniejsze dyscypliny sportowe. Dla wielu osób takie obstawianie wyników jest najbardziej ekscytujące. Zakłady na żywo w LV BET są też dostępne na sporty wirtualne i eSport. Dział wirtualnych sportów również daje duże możliwości, bo do wyboru jest aż 7 dyscyplin.

Ciekawa oferta promocyjna

Do skorzystania z oferty tego operatora zachęcają też ciekawe akcje promocyjne. Kto może zdobyć bonus LVBET? Promocje są tworzone z myślą zarówno o nowych, jak i stałych graczach. Osoba, która zarejestruje się na stronie, może liczyć na atrakcyjny bonus na start. W Pakiecie powitalnym można otrzymać nawet do 3333 zł. Dokładne wytyczne dotyczące tego, jak skorzystać z promocji, znajdują się na stronie internetowej operatora, dokładny adres to: https://lvbet.pl/pl/pakiet-powitalny-lv-bet/. Nowy użytkownik może też otrzymać bonus na start na Wirtualki. Inne ciekawe promocje to: Gruby kupon czy bonus bez depozytu. Warto pamiętać, że raz na jakiś czas pojawiają się nowe oferty promocyjne, dlatego też warto dokładnie śledzić te informacje i wybierać najkorzystniejsze dla siebie rozwiązania.

Program lojalnościowy

Bukmacher LV BET dla swoich graczy ma coś jeszcze poza ciekawymi promocjami, a mianowicie program lojalnościowy. Nie jest on skierowany tylko do wybranej grupy użytkowników, ale do wszystkich. Nie trzeba się do niego zapisywać, bo punkty są naliczane automatycznie za każde wydane pieniądze. Za 25 zł gracz otrzymuje 1 punkt. Kiedy zbierze ich określoną ilość, może wymienić je na gotówkę i wykorzystać na nowe zakłady.

Szybkie płatności

Dla wielu graczy kwestie techniczne dotyczące tego, jak działa strona, dział obsługi Klienta, czy jak szybko realizowane są płatności, ma bardzo duże znaczenie. Wpłaty i wypłaty u bukmachera LV BET są oceniane pozytywnie. Wielu graczy zwraca uwagę na to, że system płatności działa szybko. Na wypłatę środków również nie trzeba długo czekać. Wygrane w zakładach pieniądze można mieć na swoim koncie w ciągu 10 minut, a nawet szybkiej, jeśli skorzysta się z bezpłatnej opcji Rapid Pay. Jest ona dostępna w kilku popularnych bankach. Pieniądze są wypłacane w godzinach od 8:00 do 1:00 od poniedziałku do niedzieli, każdego dnia w roku.

 

 

Tags