Przy ul. Struga znajdowały się nielegalne automaty do gier hazardowych. Policja i służby celno-skarbowe wyjaśniają okoliczności
Cztery automaty służące do organizowania nielegalnych gier hazardowych ujawnili i zabezpieczyli funkcjonariusze z wydziału d/w z przestępczością gospodarczą oraz wydziału d/w przestępczością narkotykową Komendy Miejskiej Policji Radomiu Za organizowanie gier hazardowych grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech.
- Radomscy policjanci w jednym z budynków przy ulicy Struga w Radomiu ujawnili i zabezpieczyli cztery automaty do gier hazardowych. Funkcjonariusze zabezpieczyli również pieniądze - informuje Justyna Jaśkiewicz z KMP w Radomiu.
Teraz funkcjonariusze z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego będą prowadzić postępowanie i wyjaśniać wszystkie okoliczności związane z podejrzeniem prowadzenia w lokalu gier hazardowych bez wymaganego zezwolenia.
Za posiadanie automatów w lokalach gastronomicznych, handlowych i usługowych grożą kary w wysokości 100 tys. zł od jednego automatu. Za organizowanie gier hazardowych, poza wysoką grzywną, grozi również kara pozbawienia wolności do lat trzech.
kat