Sport

Miasto wydało pierwsze pozwolenie na budowę pierwszego etapu Centrum Sportowo-Szkoleniowego, które ma powstać na radomskiej Koniówce. Inwestorem jest Fundacja Radomiaka. Minister sportu przyjechał dzisiaj do Radomia z gwarancją przekazania na obiekty 7 mln zł ze specjalnego programu. Nabór wniosków na dofinansowanie projektów ma być ogłoszony w najbliższym czasie.

LV BET to stosunkowo nowy bukmacher na polskim rynku, ale mimo krótkiej działalności, już może pochwalić się dużą liczbą zadowolonych i oddanych graczy. Operator od samego początku dba o to, aby każda osoba, niezależnie od zainteresowań i poziomu zaangażowania mogła znaleźć w ofercie coś ciekawego dla siebie. Dlaczego warto postawić zakład bukmacherski na stronie LVBET?

Wirus przetrzebił kadry kilku zespołów i trochę namieszał w piłkarskich terminarzach. Kolejne tygodnie przynoszą informacje o kolejnych zakażeniach, a trenerzy bardziej niż o kontuzje martwią się o wyniki testów. Mimo to, rozgrywki trwają nadal, co jest niewątpliwie olbrzymim sukcesem naszego futbolu.

Radomscy sportowcy nie dostaną stypendiów w takiej samej wysokości jak ostatnio. W zależności od dyscypliny będą one niższe od 20 do 50 proc. Projekt zmian w systemie zaakceptowała Rada Sportu przy prezydencie. Ostateczną decyzję podejmą radni.

Chyba nikt nie przypuszczał, że nie będziemy mogli oglądać meczów naszych drużyn przez tak długi okres. Niestety koronawirus sparaliżował cały światowy sport, co mocno odczuwają zespoły z Radomia, ale nie tylko.

Radomiak Radom do tego sezonu przystąpił jako beniaminek Fortuna 1. Ligi. Trzeba przyznać, że ekipa z Radomia nieźle spisuje się na zapleczu PKO BP Ekstraklasy. Ciągle jest w grze o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Radomiak Radom ostatnio coraz częściej pojawia się w mediach. Popularność klubu wystrzeliła w górę po tym, jak właścicielem został popularny Pan Sławek, czyli Sławomir Stempniewski. Drugim czynnikiem wpływającym na rozpoznawalność Radomiaka jest, a może i była, gra na zapleczu PKO BP Ekstraklasy.

W świecie zakładów bukmacherskich znajdziemy kilka specyficznych pojęć, które są nieodzownym elementem gry. Jednym ze słówek ze „słownika bukmacherskiego” jest handicap. Co tak naprawdę oznacza? Jakie możemy spotkać rodzaje handicapu? I wreszcie – czy ten typ zakładów warty jest naszej uwagi?

Około 600 zawodników i zawodników weźmie udział w 95. PZLA Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce, które dziś rozpoczynają się na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu. Walka o medale w 21 konkurencjach potrwa do niedzieli.

Radomiak Radom do 1 Ligi awansował zostając triumfatorem zmagań na poziomie 2 Ligi. Prócz tej drużyny awans wywalczyli także gracze Olimpii Grudziądz oraz GKSu Bełchatów. Rywalizacja na trzecim poziomie rozgrywek nie należała do łatwych, a na awansie zależało choćby piłkarzom łódzkiego Widzewa, który jednak nie zdołał w ubiegłym sezonie przebić się o klasę wyżej.